EDU-FIN Edukacja finansowa

PROJEKT 2017-2023

CEL: Wszechstronna pomoc osobom posiadającym produkty finansowe, w tym polisy UFK (w szczególności ukierunkowana na optymalizację korzyści tych produktów w odniesieniu do możliwości i oczekiwań).

Jeżeli jesteś uczestnikiem rynku kapitałowego i/lub posiadasz produkt finansowy/ubezpieczeniowy oraz:

• potrzebujesz wsparcia, wyjaśnienia lub pomocy,
  • nie satysfakcjonuje Cię posiadany produkt,
  • szukasz edukacji  o sposobach na pomnażanie oszczędności
  • chcesz zadbać o ulokowane już środki finansowe,

Zadzwoń, napisz, skontaktuj się z nami, a my wysłuchamy Cię, odpiszemy i pomożemy.

Specjaliści EDU-FIN:

• sprawdzą, jaki produkt posiadasz i poinformują Cię o podstawowych parametrach,
  • wskażą narzędzia na rynku polskim, z jakich można bezpiecznie skorzystać w celu serwisu własnego produktu,
  • zapoznają Cię z platformami, organizacjami i urzędami, w których można  weryfikować posiadane produkty, czy oferentów rynku kapitałowego,
  • poinformują o aktualnych aktach prawnych, wg. których działa obecny rynek pośrednictwa finansowego.

Nasi specjaliści, od lat pracujący na rynku finansowym dysponują:

• systemami, które przyspieszą działania i profesjonalnie obsłużą każdego zainteresowanego,
  • narzędziami, które pozwalają lepiej i skuteczniej analizować problemy i odpowiadać na pytania,
  • szkoleniami i webinariami, dzięki którym każdy może zdobyć wiedzę z zakresu ubezpieczeń i inwestycji.

Współpracujemy z:

• Towarzystwami Ubezpieczeń
  • Multiagencjami
  • Specjalistami z rynku kapitałowego
  • Maklerami i Doradcami Inwestycyjnymi
  • Pracodawcami
  • Szkoleniowcami i trenerami

Polski rynek finansowy jak cały rynek na świecie to obszar niezwykle wrażliwy, który podlega nieustannym zmianom i budzi wiele emocji.

Aby skorzystać z pomocy Fundacji:

• przejrzyj swoje inwestycje i polisy,
  • zobacz, czy rozumiesz wszystkie zapisy zawarte w umowach,
  • sprawdź stan środków na polisach i zobacz, czy Twój kapitał pracuje zgodnie z Twoimi oczekiwaniami,
  • sprawdź, czy Twoje inwestycje, ubezpieczenia są adekwatne do Twoich potrzeb i oczekiwań (optymalne w obecnej sytuacji).

Jeżeli masz pytania, wątpliwości, obawy związane ze swoimi inwestycjami kapitałowymi i/lub ubezpieczeniami –  nie czekaj, napisz.

Nasza Fundacja powołana jest po to, aby pomagać i edukować.
Bez względu na to gdzie mieszkasz:
Polska, Niemcy, UK, Belgia, Holandia, Norwegia, Szwecja….. Cały Świat

SZEF ZESPOŁU PROJEKTU