Idea Fundacji BUU

Fundacja BUU Budzimy Uśpione Umysły służy pomocą wszystkim, którzy chcą się rozwijać zawodowo i zapewnić bezpieczeństwo finansowe dla siebie i swoich bliskich.

Fundacja stwarza przestrzeń do spotkań i twórczych działań ludzi biznesu – tych, którzy już odnieśli sukces i tych, którzy wciąż poszukują najlepszych rozwiązań – aby wspólnie poszukiwać optymalnych rozwiązań.

W szczególności Fundacja wspiera tych, którzy:
- chcą budować swój biznes i rozwijać karierę,
- poszukują technik, zasad i strategii, które będą mogli wykorzystać w życiu zawodowym i prywatnym
- dążą do osiągnięcia swoich celów poprzez zdobywanie wiedzy i nowych doświadczeń,
- chcą być liderami w dzisiejszym, szybko zmieniającym się świecie.

Fundacja działa dzięki ludziom, którzy chcą się dzielić swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami. Są to szkoleniowcy, a zarazem skuteczni praktycy rynku, mający nowatorskie podejście do szkoleń i autorskie programy szkoleniowe (oparte na własnym doświadczeniu) oraz wykładowcy - pasjonaci, którzy swoim optymizmem i pozytywną energią zarażają innych.

Działamy zgodnie ze Standardem Usług Szkoleniowo - Rozwojowych Polskiej Izby Firm Szkoleniowych (SUS 2.0)

Historia Fundacji w liczbach

lat działamy