Idea Fundacji BUU

Fundacja BUU Budzimy Uśpione Umysły służy pomocą wszystkim, którzy chcą się rozwijać zawodowo i zapewnić bezpieczeństwo finansowe dla siebie i swoich bliskich.

Fundacja stwarza przestrzeń do spotkań i twórczych działań ludzi biznesu – tych, którzy już odnieśli sukces i tych, którzy wciąż poszukują najlepszych rozwiązań – aby wspólnie poszukiwać optymalnych rozwiązań.

W szczególności Fundacja wspiera tych, którzy:
- chcą budować swój biznes i rozwijać karierę,
- poszukują technik, zasad i strategii, które będą mogli wykorzystać w życiu zawodowym i prywatnym
- dążą do osiągnięcia swoich celów poprzez zdobywanie wiedzy i nowych doświadczeń,
- chcą być liderami w dzisiejszym, szybko zmieniającym się świecie.

Fundacja działa dzięki ludziom, którzy chcą się dzielić swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami. Są to szkoleniowcy, a zarazem skuteczni praktycy rynku, mający nowatorskie podejście do szkoleń i autorskie programy szkoleniowe (oparte na własnym doświadczeniu) oraz wykładowcy - pasjonaci, którzy swoim optymizmem i pozytywną energią zarażają innych.

Fundacja BUU służy wsparciem i profesjonalną pomocą wszystkim, którzy mieli styczność z rynkiem kapitałowym w Polsce.

Pomagamy osobom posiadającym produkty emerytalne, inwestycyjne, ubezpieczeniowe (tym, którzy mieli zarabiać na polisach, a nie zarabiają, mieli otrzymać odszkodowanie, a nie otrzymali).

Odpowiadamy na pytania, wyjaśniamy wątpliwości, przekazujemy wiedzę na temat trudnych problemów i zawiłych kwestii dotyczących konkretnych produktów i sytuacji.

To miejsce dla osób, które chciałyby zdobyć wiedzę o rynku finansowym w Polsce i w przyszłości skutecznie, bezpiecznie i odpowiedzialnie inwestować swoje oszczędności pomnażając kapitał.

Historia Fundacji w liczbach

lat działamy
wykładowców
szkoleń, kursów i webinarów
osób przeszkolonych

Twórcy Fundacji

Wiesława Pastuszek

mistrzyni sprzedaży i budowania długotrwałych relacji

Artur Pastuszek

pasjonat budowania relacji w komunikacji. Mistrz anegdot i opowieści.

Nasi wykładowcy

Dołącz do naszego zespołu!
Jacek lis właściwe

Jacek Lis