TaxCoach Sp. z o.o. Emilia Adamska Bardzo rzeczowa prezentacja, dużo wiedzy. Na plus możliwość zadania pytania na czacie i uzyskanie odpowiedzi jeszcze podczas prezentacji.
F-K Konsulting Tomasz Szarpatowski Anna Szarpatowska Każde szkolenie jest przygotowane profesjonalnie.
IMENSUS   Materiały i prezentacje upraszczają pracę oraz pozwalają uporządkować wiedzę na temat PPK, dziękuję!
ŁKDPP SP. Z O.O. Palina Fraszka Szkolenia są zawsze bardzo dobrze poprowadzone merytorycznie. Prowadzące są rzetelne i tłumaczą wszystko w zrozumiały sposób. Podawane jest dużo przykładów. Ponadto zawsze można liczyć na pomoc w swoim indywidualnym problemie!
AWAL Kancelaria Biegłych Rewidentów Sp. z o.o. Renata Owczarzak Specjalista d/s kadr i płac Bardzo ważne, bardzo potrzebne i bardzo praktyczne materiały dotyczące PPK. Prezentacje prowadzone w sposób bardzo interesujący – tutaj nie można być znudzonym. W trakcie spotkań mnóstwo dodatkowych informacji. Pani Dorota wspaniale prowadzi spotkania i stara się przekazać maksymalnie dużo wiedzy i omówić wszystkie przypadki. Polecam każdemu, kto chce zdobyć, uporządkować i pogłębić wiedzę z zakresu PPK !!!
Biuro Obsługi Finansowo-Księgowej S.C. Marek Poziemba – właściciel Webinar super. Obsługujemy tylko mikrofirmy i żadna nie ma PPK. Po webinarze wyślę do właścicieli informację, żeby odświeżyli sobie ten temat i uzupełnili dokumentację. Dziękuję za możliwość uczestnictwa.
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu Katarzyna Wons-Adamska Koordynator Zespołu Spraw Socjalnych, Dział Spraw Pracowniczych Fundacja BUU prowadzi webinary w profesjonalny sposób. Wiedza jest przekazana w sposób zrozumiały dla uczestników i co ważne na każde pytanie można uzyskać odpowiedź, często w trybie indywidualnym. Informacje i materiały są przygotowane w sposób rzetelny, czytelny i zrozumiały. Polecam.
BIURO RACHUNKOWE DAIR JESTEM BARDZO ZADOWOLONA ZE SZKOLENIA, ZAWSZE W CHWILACH WĄTPLIWOŚCI MOŻNA SIĘ DO PAŃSTWA ZGŁOSIĆ I UPEWNIĆ.
Biuro Rachunkowe Duet, Doradca Podatkowy Renata Grabalska-Majewska Renata Grabalska-Majewska Dziękuję za szkolenie oraz za odpowiedź na zadane pytanie.
Biuro Rachunkowe Aleksandra Mirecka Aleksandra Mirecka właściciel biura rachunkowego wszystkim klientom polecam Fundację BUU, zawsze kompetentnie, rzetelnie prowadzone webinary, wyczerpujące temat i przedstawione w bardzo prosty przejrzysty sposób – piątka z plusem.
Cm Audit Iwona Lech Fachowa obsługa.
Biuro Rachunkowe Anna Lisewska Anna Lisewska właściciel Szkolenia są bardzo solidne i robione pod kątem powstających sytuacji. Szkolenia rozwiewają nasze wątpliwości. Są bardzo zwięzłe i jasne.
Biuro Rachunkowe Vespa Joanna Cąkała Joanna Cąkała Szkolenie bardzo pomocne , pani Dorota jak zawsze bardzo profesjonalna, cierpliwie odpowiada na pytania. Bardzo chętnie skorzystam w przyszłości ze szkoleń na tematy pracownicze i podatkowe. Pozdrawiam serdecznie Joanna Cąkała.
BR Perfekt Małgorzata Ciecierska Małgorzata Ciecierska Bardzo merytoryczny wykład, dziękuję bardzo.
EMBI Biuro Rachunkowe Elżbieta Niedźwiedzka Współpracuję z Fundacją od momentu wprowadzenia PPK. To najlepsza współpraca jaką kiedykolwiek nawiązałam. Wszystko profesjonalnie, dokładnie, rzeczowo i na czas. Doradztwo i pomoc w każdym temacie i to natychmiastowo. GRATULACJE! i SERDECZNE PODZIĘKOWANIE dla Pani Wiesławy Pastuszek.
Biuro Rachunkowe Aleksandra Mirecka Aleksandra Mirecka właściciel Wszystkim moim klientom polecam Fundację BUU ze względu na kompetencje pracujących tam osób.
Biuro Rachunkowe ‚ALJAN” Alina Przepiórska Alina Przepiórska – własciciel Świetne webinarium dzięki potężnej wiedzy osoby prowadzącej szkolenie. Webinarium przygotowane bardzo profesjonalnie forma prezentacji bardzo ciekawa. Kolejny raz jestem usatysfakcjonowana, jakością i poziomem usługi. BRAWO!

Chcesz dodać swoją opinię na temat organizowanych przez nas szkoleń? => Kliknij tutaj!