W ramach bezpłatnych działań naszej Fundacji byliśmy z wizytą u studentów na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Na świecie żyje dzisiaj 8 mld ludzi, każdy codziennie coś kupuje. Pytanie, które zadaliśmy studentom marketingu to: DLACZEGO NIE KUPUJĄ OD NAS?

Z jednej strony konkurencja jest silniejsza niż kiedykolwiek, z drugiej strony procent uwagi z jaką ludzie Cię słuchają maleje z dnia na dzień!
Ta podwójna dynamika rodzi wyzwanie. Wyzwanie, które trzeba podjąć, jeżeli chcesz, aby Twój biznes istniał, jeżeli chcesz pokazać, że mają cię zatrudnić, od ciebie kupić i ciebie zauważyć.
O tym i o innych dylematach rozmawiała ze studentami na wydziale Filologii Polskiej o spec. komunikacja i marketing,  Wiesława Pastuszek prezes Fundacji Budzimy Uśpione Umysły

Pokazaliśmy studentom, że koszt nieskutecznej komunikacji, komunikacji, która nie robi wrażenia jest wyższy niż kiedykolwiek
Sprzedawcy nie sprzedają, marketingowcy nie docierają bo nie wywierają wpływu na potencjalnych odbiorców.
Czyli wyzwanie na przyszłość jest olbrzymie. Dlatego jeśli chcecie nauczyć się jak mądrze i skutecznie sprzedawać zapraszamy Was do kontaktu z Nami.

Fundacja Budzimy Uśpione Umysły

Wiesława Pastuszek