Spotkanie kobiet aktywnych
Poznań, 18.02.2023 (SOBOTA) godz. 16.30-19:30
W siedzibie fundacji, ul. Promienista 28 Poznań

W sobotę, 18.02.2023 w siedzibie Fundacji odbędzie się spotkanie kobiet, które wspierają i współpracują z Fundacją BUU.
W ramach wydarzenia odbędą się warsztaty: joga twarzy i umysłu.
Pierwsza część spotkania poświęcona będzie warsztatom, podczas których uczestniczki zapoznają się z między innymi z tematem:

• Wprowadzenie do kinesiotapingu estetycznego twarzy w wykorzystaniem aplikacji liftingujących;
  • Liftingująco-regenerujące masaże olejowe twarzy, szyi i dekoltu z różnych stron Świata;
  • Ćwiczenia dla silnego ujędrniania i liftingowania twarzy i szyi;
  • Na koniec Warsztatów zostanie wykonany japoński masaż, który poprawi kontury twarzy, a także głęboko zrelaksuje;Warsztaty przeprowadzi Agata Radniecka z VizagoJoga.

Druga część będzie związana z design thinking i wspólnym kreowaniu, a także opracowywaniu planu działań pro bono Fundacji na 2023 rok.

RELACJA Z WYDARZENIA