Konferencja Nowe Forum WTZ

Pod koniec listopada, w Poznaniu odbyła się konferencja Nowe Forum WTZ - ogólnopolska konferencja Kierowników Warsztatów Terapii Zajęciowej, która została w całości zorganizowana przez Fundacja Budzimy Uśpione Umysły.
Podczas konferencji mieliśmy przyjemność gościć aż 56 kierowników WTZ z całej Polski. To dla Nas ogromny zaszczyt tworzyć tak ważne spotkania dla tak wspaniałej kadry.
Nasi prelegenci Specjalista Seksuologii Barbara Płaczek, Patrycja Rojek oraz Grzegorz Tymkiewicz poprowadzili wspaniałe warsztaty podczas, których było dużo uważności, dyskusji i cennych uwag.
Jesteśmy zmotywowani do działania gdyż obiór jest wspaniały, planujemy w 2024 roku więcej takich spotkań, dziękujemy!

Opinie uczestników Konferencji NOWE FORUM WTZ

WTZ Fundacja "Między Nami"

"Idzie NOWE, nowe spojrzenie na uczestnika WTZ...  Wielki podziw za organizację, dobór osób prowadzących (z wielką klasą i taktem). Interesujący dobór tematów, z niecierpliwością czekam na .. później i  jutro ;)"

Michał
WTZ Tarnów Opolski

"Profesjonalnie zorganizowany event, opieka organizatora na bardzo wysokim poziomie. Prelegenci wykazali się dużą wiedzą merytoryczną, dzieląc się najlepszymi praktykami, które są kluczowe dla poprawy jakości życia osób z niepełnosprawnościami. Cieszę się, że takie inicjatywy mają miejsce. Gratuluję!"

Katarzyna
WTZ Kilka z Krakowa

"Bardzo udane wydarzenie, fajny hotel, niesamowite wykłady. Częste konferencje, szkolenia, możliwość wymiany doświadczeń, bardzo fajnie, że można z Wami nawiązać współpracę w zakresie szkoleń. DZIĘKUJĘ ❤️"

Bożena