foto-kasia

Katarzyna Marciniak-Chwastek

Ukierunkowany na cel i wdrożenie trener, konsultant, coach.

Przez piętnaście lat zawodowo związana z handlem pokonała
wszystkie szczeble kariery zawodowej od przedstawiciela handlowego do szefa sprzedaży. Pięć lat na stanowisku koordynator – trener i coach pracy handlowców, doradców techniczno-handlowych i regionalnych oraz  dyrektorów sprzedaży branży instalacji sanitarnych w Tadmar Sp. z o.o., kierownik projektów.

Ze szkoleniami i projektami związana od ponad dwunastu lat. Ma w swoim dorobku setki dni spędzonych na sali szkoleniowej, a także 6 lat w terenie z przedstawicielami handlowymi. Doświadczona we wdrażaniu systemów planowania i raportowania sprzedaży przez zespoły sprzedażowe, podnoszeniu efektywności w działach Call Center i sprzedaży bezpośredniej.

W trakcie warsztatów polegających na wspólnej pracy trenera i uczestników, opiera się na przykładach z danej branży, koncentrując na umiejętnościach, które można natychmiast wykorzystać w pracy handlowej i menadżerskiej, jak również odwołując się do doświadczeń zawodowych uczestników. Wszystkie ćwiczenia i narzędzia są dobrane do branży i typu Klienta.

Specjalizacja:

• Sandler Selling System – metodologia działań handlowych oparta na innowacyjnej relacji i technikach wywierania wpływu według know-how Sandler Training®
  • Master Trener Catman Polska – firma szkoleniowa specjalizująca się we wdrażaniu standardów w pracy przedstawiciela handlowego i podnoszeniu jakości prowadzenia spotkania biznesowego.
  • Extended DISC – prowadzenie i omawianie testów dla zespołów handlowych i menadżerów.
  • Rozwijanie i podnoszenie efektywności zespołów sprzedażowych.
  • Praca na celach i sposobie ich realizowania.
  • Wdrażanie zmiany w firmie.
  • Zarządzanie zespołem pracowników.
  • Prezentacja sprzedażowa.
  • Autoprezentacja.
  • Komunikacja i rozwiązywanie konfliktów.

Wykształcenie, certyfikacja i ukończone kursy:

• Uniwersytet Łódzki – Filologia Polska ze specjalizacją pedagogika i dziennikarstwo
  • Certyfikowany Trener Systemu Sprzedaży wg metodologii Sandler Training®
  • Certyfikowany Master Trener Catman Polska
  • Szkoła Trenerów TROP – Certyfikacja i Rekomendacja Polskiego Towarzystwa Psychologicznego
  • Certyfikat menedżerski w Wielkopolskiej Szkole Biznesu w Poznaniu
  • Certyfikat Praktyk NLP

Doświadczenie zawodowe:

• od 2015 Saleswise , SalesConnector – dyrektor merytoryczny, partner zarządzający
  • od 2011 Sandler Training – Starszy Consultant, Licencja
  • od 2010 – własny sklep internetowy – Livinia – dermokosmetyki
  • od 2009 Catman Polska – Master Trener
  • 06 2003 – 09 2009 Tadmar S.A.( grupa Saint Gobain) – koordynacja i zarządzanie rozwojem sprzedaży i kadry menadżerskiej.
  • 07 2000- 05 2003 Ensto Pol Sp. z o.o. – kierownik techniczno-handlowy – inwestycje
  • 03 1999 – 06 2000 Zakład Sprzętu Instalacyjnego Polam Nakło S.A. – przedstawiciel handlowy
  • 03 1997- 02 1999 – Elda Szczecinek Elektrotechnika S.A. – przedstawiciel handlowy
  • 1996 – STAR FOODS – specjalista – wdrażanie nowych produktów w Polsce
  • 1993- 1995 – media i Rozgłośnia Studencka KIKS – własny program radiowy – kosmetyki

Wybrani Klienci:

Credin Polska Sp. z o.o., Swisspor Polska Sp. z o.o.(branża budowlana), Hart- Rol , Tadmar Grupa Saint Gobain, Lumier, Nobiles – Akzo Nobel Coatings , AVON Cosmetics, PeKaO SA – Centrum Bankowości Bezpośredniej- Call Center, NC Plus – Canal + – Call Center,  BZ WBK – Call Center, Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o., Sanofi Aventis, Fawor, ROSSMANN, Bricoman, Grene Sp.z o.o., Hellmann Worldwide Logistics, Orlen S.A., Amica  Wronki, Elektroskandia, Herlitz, Ideal Standard, Żabka Polska, Elavon Polska, Berlin Chemie, Makhteshim, PeKaO S.A, Enel- Med, Connector, Aegon, Adama Polska.